Chcesz rozpocząć długą przygodę ze strzelectwem sportowym?
A może zależy Ci na jednorazowej przygodzie, którą zapamiętasz przez lata? Niezależnie od Twojego celu, nasza oferta trafia w sam środek!
Już dzisiaj rozpocznij przygodę z bronią z pomocą profesjonalistów!
Pod okiem zawodowych trenerów, medalistów Mistrzostw Polski i Europy, poznacie tajniki broni i sprawdzone techniki strzeleckie. Gwarantujemy niepowtarzalną i pasjonującą rozrywkę i rywalizację!
0
członków COLT
0
jednostek broni palnej
0
członków klubu uzyskało patent
0
instruktorów

COLT na skróty

Obiekt

Jesteśmy u siebie, nie musisz się umawiać, prosić ani czekać! Strzelnica COLT Wrocław jest dla zawodników nie dla ,,działaczy".

Zawody Klubowe

Jak już zrobisz licencje, to musisz ją przedłużać - spokojnie, zawody zgłoszone do WZSS organizujemy minimum raz w miesiącu, 4 konkurencje zajmą Ci u nas jakieś 15-20 minut

Kalendarz Wydarzeń

Nie musisz zgadywać co i kiedy się odbywa - jest kalendarz od tego, klikasz i w parę sekund wszystko wiesz

IPSC

Nasi zawodnicy nie tylko dużo gadają, nasza Sekcja Dynamiczna COLT to już stały element na podium zawodów IPSC w całej Polsce

Newsletter

Nie chcesz wchodzić na stronę i sprawdzać co i jak - zapisz się do naszego Newslettera.Informacje pod nos - czyli normalka w COLT Wrocław.

Broń Klubowa

Za to płacisz składkę żeby była i była sprawna, legendy o tym że można się strzelectwa nauczyć z YouTube'a - wsadź między bajki. Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka!