Zapraszamy na nasz obiekt :

Strzelnica COLT Wrocław
Kwidzyńska 4 bud 21


Czynne :
Wtorek-Piątek 15 - 22

Sobota - Niedziela : 10 - 15

Poniedziałek :NIECZYNNE

Link do kalendarza Wydarzeń COLT Wrocław

Klub sportowy z licencją PZSS

Celujemy
w wasz komfort i satysfakcję


Dołączając do Klubu COLT możesz stać się członkiem sekcji sportowej lub jeśli masz licencję PZSS w innym klubie - członkiem wspierającym.

Oferujemy także pakiety jednorazowe dla Klientów indywidualnych i firmowych

.


Strzelnica Wrocław – Najlepsza oraz  najnowocześniejsza strzelnica we Wrocławiu !! Przyjdź i postrzelaj pod okiem profesjonalistów już dziś . Dobra zabawa gwarantowana , organizujemy między innymi : wieczory kawalerskie ,  imprezy integracyjne , pakiety szkoleniowe dla początkujących , kursy i szkolenia specjalistyczne , zawody strzeleckie niezbędne do utrzymania licencji PZSS. Organizujemy również kurs na patent strzelecki kurs prowadzącego strzelanie  . Posiadamy jedyną na Dolnym Śląsku Sekcję IPSC w ramach której prowadzimy  cykliczne profesjonalne treningi IPSC pod okiem utytułowanego Instruktora – aktualnego Mistrza Polski IPSC  !!

Zawsze chciałeś mieć pozwolenie na broń ale nie wiesz jak się za to zabrać ? Zapraszamy do Strzelnica COLT Wrocław ! Wszystko wyjaśnimy oraz wytłumaczymy . Zdobądź u nas wiedzę i umiejętności , poszerz uprawnienia oraz zdaj z nami egzamin na patent strzelecki niezbędny do pozwolenia na broń.  To prostsze niż Ci się wydaje , nasz kurs na patent strzelecki powstał własnie z myślą o Tobie !i