KURSY

Kurs na patent strzelecki ,kurs na prowadzącego strzelanie ,pozwolenie na broń,kurs instruktora strzelectwa sportowego oraz wiele innych !!

Zawsze chciałeś mieć pozwolenie na broń ale nie wiesz jak się za to zabrać ? Zapraszamy do COLT ! Wszystko wyjaśnimy oraz wytłumaczymy ,zdobądź u nas wiedzę i umiejętności , poszerz uprawnienia oraz zdaj z nami egzamin na patent niezbędny do pozwolenia na broń - to prostsze niż Ci się wydaje , nasz kurs na patent strzelecki powstał własnie z myślą o Tobie!!

My nie stawiamy na ilość lecz na jakość, mamy 100% zdawalności na egzaminie praktycznym na patent, skuteczność i profesjonalizm - to nasze motto.

Zapisz się już dziś na jeden z oferowanych przez nas kursów!

Pakiety SZKOLENIOWE - są realizowane na strzelnicy COLT Wrocław

  • Kurs na patent strzelecki

    Kurs całkowicie INDYWIDUALNY , prowadzony w formule : 1 szkolony - 1 instruktor - takie rozwiązanie pozwoli i nam i Tobie wycisnąć 100% wiedzy i umiejętności podczas całego szkolenia do egzaminu na patent strzelecki . W celu umówienia dogodnego terminu prosimy o kontakt pod adresem : kursnapatent@gmail.com
    Cena kursu : 350 zł

Kurs na patent strzelecki , kurs prowadzącego strzelanie , pozwolenie na broń, kurs instruktora strzelectwa sportowego PZSS oraz wiele innych !!

Zawsze chciałeś mieć pozwolenie na broń ale nie wiesz jak się za to zabrać ? Zapraszamy do COLT ! Wszystko wyjaśnimy oraz wytłumaczymy ,zdobądź u nas wiedzę i umiejętności , poszerz uprawnienia oraz zdaj z nami egzamin na patent strzelecki niezbędny do pozwolenia na broń – to prostsze niż Ci się wydaje , nasz kurs na patent strzelecki powstał własnie z myślą o Tobie !ie!!