COLT: POZNAJ NAS

Postrzeleni na punkcie strzelectwa, które trafiło do naszych serc kilkanaście lat temu. Po latach sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej, postanowiliśmy wspólnie stworzyć Klub Strzelecki COLT.

Mistrzowie i pasjonaci

Naszym celem jest zarażenie miłością do sportowego i rekreacyjnego strzelania wszystkie osoby, które szukają oryginalnej i wymagającej rozrywki. Chcemy pokazać Wam, że strzelectwo to nie tylko hobby i pasja, lecz także pomysł na życie i spędzanie wolnego czasu.Jesteśmy klubem z licencją-członkiem PZSS przez co można przez nasz klub ubiegać się o pozwolenie na broń a później startować w naszych zawodach by je utrzymać. Oferujemy szeroki wybór broni palnej, z której możecie skorzystać pod okiem doświadczonych trenerów i instruktorów. Wśród nich są medaliści Mistrzostw Polski i Europy, reprezentanci naszego kraju oraz trenerzy kadr narodowych. Wspólnie odkryjemy przed Wami piękno tego sportu, pokażemy, jak się nim bawić i jak stawać się lepszym z każdą wizytą na strzelnicy.

Zapraszamy! Ekipa Klubu Strzeleckiego COLT

Nasi Trenerzy oraz Instruktorzy

Adam Mikołajczyk

(ur. 1986 r.)

Ze strzelectwem związany od 2000 roku, specjalista od broni krótkiej. W czasie swojej kariery wielokrotnie zdobywał medale Mistrzostw Polski, a także reprezentował nasz kraj na arenie międzynarodowej. Prowadził kadry narodowe Hiszpanii i Polski.

Paweł "Sowa" Sowiński

(ur. 1985 r.)

Wieloletni członek polskiej kadry narodowej i olimpijskiej, specjalizujący się w strzelaniu do ruchomej tarczy. Na swoim koncie ma 26 medali Mistrzostw Polski oraz 7 Mistrzostw Europy, w tym jeden złoty - z 2005 roku. Do niego należą trzy dotąd niepobite rekordy kraju.

Tomasz Meketiuk

COLT Brzeg

Instruktor wyszkolenia strzeleckiego w Policji od 1998-2015, prowadzący strzelanie PZSS, szkolenie w zakresie rozpoznania minersko-pirotechnicznego oraz zwalczania terroryzmu w CBŚ, doświadczenie w operacjach związanych z ochroną w kraju i za granicą, współorganizator szkoleń wraz z operatorami sił specjalnych WP

Waldemar "Waldi" Maras

COLT Brzeg

Instruktor strzelectwa, instruktor Point Shooting, prowadzący strzelanie PZSS i LOK , wykładowca na kursach pracowników ochrony, właściciel firmy szkoleniowej, były żołnierz zawodowy ( uczestnik misji bojowych w krajach wysokiego ryzyka w Azji i Afryce. Od 20 lat szkoli pracowników ochrony w zakresie bezpieczeństwa i wyszkolenia strzeleckiego. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu strzelectwa bojowego i obronnego.

COLT na skróty

60

modeli broni palnej


15

trenerów/instruktorów - medalistów Mistrzostw Polski oraz Europy


800

zadowolonych Klubowiczów COLT


312

tylu naszych członków klubu uzyskało już patent/licencje PZSS


Chcesz dołączyć? Skontaktuj się z nami

+48 728 751 954 ŁÓDŹ lub +48 667 727 024 OŁAWA/WROCŁAW

Prosimy o kontakt po godzinie 16:00