KURSY

Kurs na patent strzelecki ,kurs na prowadzącego strzelanie ,pozwolenie na broń,kurs instruktora strzelectwa sportowego oraz wiele innych !!

Zawsze chciałeś mieć pozwolenie na broń ale nie wiesz jak się za to zabrać ? Zapraszamy do COLT ! Wszystko wyjaśnimy oraz wytłumaczymy ,zdobądź u nas wiedzę i umiejętności , poszerz uprawnienia oraz zdaj z nami egzamin na patent niezbędny do pozwolenia na broń - to prostsze niż Ci się wydaje , nasz kurs na patent strzelecki powstał własnie z myślą o Tobie!!

My nie stawiamy na ilość lecz na jakość, mamy 100% zdawalności na egzaminie praktycznym na patent, skuteczność i profesjonalizm - to nasze motto.

 • Kurs na patent strzelecki

  Kurs jednodniowy,ok 5h , najbliższe WOLNE terminy już W najbliższym czasie podamy terminy , liczba miejsc ograniczona do 6 - decyduje kolejność zgłoszeń !!
 • Kurs prowadzącego strzelanie 21-22.09.2019 OŁAWA

  - koszt 350 zł(płatne gotówką podczas kursu),(koszt legitymacji wydawanej przez PZSS już wliczony) kurs dwudniowy odbędzie się w Oławie, zakończony egzaminem pisemnym , osoba która ukończy kurs otrzymuje legitymację wydaną przez PZSS
  Link do rejestracji na Kurs
 • Kurs prowadzącego strzelanie Łódź

  U W A G A !

  Ostatni kurs w 2019 roku!

  Kurs prowadzącego strzelanie Łódź - koszt 350 zł

  (+50 zł za wydanie legitymacji PZSS. Całość płatna gotówką podczas kursu).
  Kurs kończy egzamin pisemnym, osoba która ukończy kurs oraz pozytywnie zda egzamin, otrzymuje legitymację wydaną przez PZSS.
  Zapraszamy na kurs w dniach 09-10 listopada 2019, START => sobota godzina 8:00
  Zajęcia odbywać się będą w Łodzi na strzelnicy TOP-SHOT.

  Przyjmujemy już zapisy
  Link do rejestracji na Kurs
  Link do harmonogramu kursów - Łódź 2019

Kurs na patent strzelecki , kurs prowadzącego strzelanie , pozwolenie na broń, kurs instruktora strzelectwa sportowego PZSS oraz wiele innych !!

Zawsze chciałeś mieć pozwolenie na broń ale nie wiesz jak się za to zabrać ? Zapraszamy do COLT ! Wszystko wyjaśnimy oraz wytłumaczymy ,zdobądź u nas wiedzę i umiejętności , poszerz uprawnienia oraz zdaj z nami egzamin na patent strzelecki niezbędny do pozwolenia na broń – to prostsze niż Ci się wydaje , nasz kurs na patent strzelecki powstał własnie z myślą o Tobie !ie!!