KURSY

Kurs na patent strzelecki ,kurs na prowadzącego strzelanie ,pozwolenie na broń,kurs instruktora strzelectwa sportowego oraz wiele innych !!

Zawsze chciałeś mieć pozwolenie na broń ale nie wiesz jak się za to zabrać ? Zapraszamy do COLT ! Wszystko wyjaśnimy oraz wytłumaczymy ,zdobądź u nas wiedzę i umiejętności , poszerz uprawnienia oraz zdaj z nami egzamin na patent niezbędny do pozwolenia na broń - to prostsze niż Ci się wydaje , nasz kurs na patent strzelecki powstał własnie z myślą o Tobie!!

My nie stawiamy na ilość lecz na jakość, mamy 100% zdawalności na egzaminie praktycznym na patent, skuteczność i profesjonalizm - to nasze motto.

Zapisz się już dziś na jeden z oferowanych przez nas kursów!

 • Kurs na patent strzelecki

  Kurs jednodniowy,ok 5h , najbliższy WOLNY termin już 16.06.2018 w OŁAWIE , liczba miejsc ograniczona do 6 - decyduje kolejność zgłoszeń !!
  Link do rejestracji na kurs 16.06.2018
 • Kurs prowadzącego strzelanie OŁAWA

  - koszt 350 zł(płatne gotówką podczas kursu),(koszt legitymacji wydawanej przez PZSS już wliczony) kurs dwudniowy odbędzie się w Oławie, zakończony egzaminem pisemnym , osoba która ukończy kurs otrzymuje legitymację wydaną przez PZSS , najbliższy termin kursu: 30 CZERWCA - 1 LIPCA br, przyjmujemy już zapisy
  Link do rejestracji na Kurs
 • Kurs prowadzącego strzelanie ŁÓDŹ

  - koszt 350 zł+50zł wydanie legitymacji (płatne gotówką podczas kursu) ,kurs dwudniowy odbędzie się w Łodzi na strzelnicy TOP-SHOT, zakończony egzaminem pisemnym , osoba która ukończy kurs otrzymuje legitymację wydaną przez PZSS , najbliższy termin kursu: 22-23 CZERWCA br, przyjmujemy już zapisy
  Link do rejestracji na Kurs
 • Kurs indywidualny do egzaminu praktycznego na policję

  - koszt 400 zł , zajęcia indywidualne , amunicja w cenie szkoleń dla członków klubu COLT , termin jest ustalany indywidualnie
 • Kurs na instruktora strzelectwa sportowego

  Zapisy już OTWARTE - kurs ma formę zjazdów weekendowych , ruszamy 17 marca na naszym obiekcie w Łodzi - zniżki dla członków COLT Informacje oraz zapisy pod adresem coltlodz@gmail.com

Kurs na patent strzelecki ,kurs na prowadzącego strzelanie ,pozwolenie na broń,kurs instruktora strzelectwa sportowego oraz wiele innych !!

Zawsze chciałeś mieć pozwolenie na broń ale nie wiesz jak się za to zabrać ? Zapraszamy do COLT ! Wszystko wyjaśnimy oraz wytłumaczymy ,zdobądź u nas wiedzę i umiejętności , poszerz uprawnienia oraz zdaj z nami egzamin na patent niezbędny do pozwolenia na broń – to prostsze niż Ci się wydaje , nasz kurs na patent strzelecki powstał własnie z myślą o Tobie!!