COLT Challenge 2019


Koleżanki i koledzy Strzelcy !!!

Mamy przyjemność zaprosić Was na inauguracyjne zawody serii COLT Challenge.

Zawody odbędą się w dniu 20.10.2019 na Strzelnicy Taktycznej Pawłów w bezpośredniej bliskości zjazdu z autostrady A4 pomiędzy Opolem i Wrocławiem.

Link do lokalizacji :

https://goo.gl/maps/bDfY7r5QBrxGCtt37


I edycja COLT Challenge odbędzie się w formule dwuboju strzeleckiego .

Jako uczestnik w pierwszej kolejności strzelisz 6 torów dynamicznych , a następnie przejdziesz na oś 300 metrową gdzie rozegrana zostanie druga konkurencja – karabin szybki.

Zawody przeprowadzamy w autorskiej formule McShooting – na nic nie czekasz, przyjeżdżasz na wybraną turę, strzelasz swoje, wracasz do żony/dzieci/kochanki (niepotrzebne skreślić).

Część pierwszą – zawody pistoletowe rozgrywamy w całkowitej zgodności z regulaminem IPSC. Nie musisz być członkiem Regionu IPSC Polska by wziąć w nich udział jednak musisz znać regulamin IPSC, szczególnie fragmenty dotyczące bezpieczeństwa ze zrozumieniem i szanowaniem tego czym jest Safety Area i jak należy postępować przed i po przebiegu na torze. Klasy sprzętowe: Production, Standard, PCC. Open i Classic w przypadku dużej liczby zapytań.

Część druga czyli karabin szybki to nowa konkurencja w naszym kraju. Zasady są banalnie proste a radość ze strzelania ogromna.

Na dystansach 100m (stojąc), 200 (klęcząc) i 300 metrów (leżąc) należy, po sygnale startowym oddać po 10 celnych strzałów do gongów o wymiarach odpowiednio 300, 400 i 500 mm. Liczy się czas łączny uzyskania 30 trafień. Klasy sprzętowe: Standard, Open i Standard Manual zgodnie z regulaminem strzelań karabinowych IPSC.

Opis klas sprzętowych: Karabin IPSC

Wyniki zawodów zostaną podane w formie sumarycznej z wynikami za dwubój oraz osobno dla obu konkurencji. Nie trzeba brać udziału w obu konkurencjach.

Koszt uczestnictwa:

150 PLN przy udziale w obu konkurencjach;

120 PLN przy udziale wyłącznie w zawodach pistoletowych;

50 PLN przy udziale wyłącznie w zawodach karabin szybki;

Dane do przelewu / Dane przelewu bankowego:

Fundacja COLT
ul. Sowińskiego 48/3
91-485 Łódź
nr rachunku: 40 1090 2705 0000 0001 3708 9813


W tytule przelewu należy napisać :

COLT Challenge ed.1 - 20.10.2019 oraz imię i nazwisko uczestnika oraz konkurencja.

Organizator zapewnia chłodne/gorące napoje i schronienie przed słońcem/deszczem.

Po odnotowaniu przez nas wpłaty na konto za zadeklarowaną konkurencję - otrzymasz w mailu link , przez który zapiszesz się do konkretnego składu


Na wszelkie pytania odpowiadamy błyskawicznie pod adresem: dynamicznycolt@gmail.com

Lista zawodników zapisanych w składach

Wypełnij Formularz rejestracyjny już dziś !!

Imię

Nazwisko

Adres email

Telefon kontaktowy

Klub

Klasa sprzętowa : Pistolet IPSC
ProductionStandardPCC

Klasa sprzętowa : Karabin IPSC
StandardStandard ManualOpen

* Oświadczam, że wrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Colt z siedzibą w Łodzi ul. Sowińskiego 48/3, REGON 101657041 w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu, data urodzenia, adres e-mail w celu przeprowadzenia procesu rejestracji w systemie elektronicznej rejestracji uczestników i w związku z moim uczestnictwem w organizowanych przez Fundację Colt zawodach COLT Challenge 2019. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez administratora. Podanie wymienionych powyżej danych osobowych jest dobrowolne niemniej jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zarejestrowania Pani/Pana osoby na zawodach.